Fotoobrazy

Nabízím výrobu moderních obrazů tištěných na míru a nejmodernější technologií na kvalitním plátně. Obrazy na plátně se v poslední době těší stále větší oblibě. Populární jsou také obrazy na tzv. KAPA desce, ale poskytuji i tisk na plakátový papír či samolepící fólii. Pro tyto možnosti mě neváhejte kontaktovat na některý z kontaktů. Obrazy jsou často umisťovány na stěnu do bytu, či interiéru domu, ale i do kanceláří, firemních a veřejných prostor.

Z fotografie, které Vám nafotím nebo vašich vlastních, vyrobím originální obraz vytištěný na plátno, vyplnutý na kvalitní masivní dřevěný rám o profilu 3x2 cm, který je okamžitě připraven na instalaci na vaši stěnu, bez nutnosti dalšího rámování.

obrazy na plátně

Fotoobraz z vlastní fotografie

Chcete proměnit Vaši fotografii v umělecké dílo? Pokud ano, můžete mi Vaši fotografii zaslat a připravím Vám obraz dle Vašich požadavků.

» Objednat fotoobraz z vlastní fotografie «

Je zapotřebí počítat se ohnutím 3 cm potištěné části plátna na každé straně rámu. Tato část obrazu bude viditelná z bočních hran obrazu. Doporučuji tedy, aby Vámi zvolená fotografie neobsahovala v okrajích nějakou důležitou část, která by pak nechtěně mohla být zahnutá. Především u menších formátů obrazů to může mít vliv na jejich vzhled. Pokud tento případ nastane, můžeme Vám fotografii zvětšit o bílý nebo černý rámeček.

Cena obrazu:1000
Dopravné a balné:1000
Celková cena:1000