360 panorama

Pomocí virtuálních panoramat a prohlídek můžete jakéhokoliv uživatele internetu pozvat na návštěvu a atraktivní formou představit svým stávajícím i budoucím zákazníkům nebo návštěvníkům Vaši firmu, hotel, penzion, restauraci, kulturní památku nebo město. Není problém vytvořit panorama velké haly nebo panorama z malého prostoru.

V případě více panoramatických fotografií je možné všechny fotografie vzájemně provázat a vytvořit virtuální procházku. Jedním kliknutím myši se návštěvník stránek může pohybovat mezi jednotlivými, navzájem provázanými, fotografiemi. Procházka se může doplnit interaktivní mapou nebo plánkem, takže "virtuální turista" ví, kde se aktuálně nachází.

Tato služba je zejména určena:

  • majitelům hotelu nebo penzionu
  • předveďte svým návštěvníkům jejich budoucí pokoj, restauraci, bazén,...
  • realitním kancelářím - ukažte prodávaný byt nebo dům budoucímu zákazníku v celé jeho kráse
  • kuchyňským studiím, návrhářům interiérů - prezentujte výsledky své práce atraktivní formou
  • městům a obcím - proveďte budoucího návštěvníka nejkrásnějšími místy Vašeho města nebo obce
  • správcům kulturních památek - nalákejte další turisty na návštěvu

Vytvořené virtuální panorama nebo procházku přizpůsobíme designem Vaší stávající webové prezentaci. Pokud budete mít zájem, můžeme jej do Vašich stávajících www stránek zakomponovat a oživit je tak tímto neobvyklým způsobem.

K prohlížení panoramat není potřeba žádný speciální software. Stačí mít jakýkoliv internetový prohlížeč s podporou formátu Adobe Flash, který je dnes již běžně do prohlížečů integrován při jejich instalaci.

» Mám zájem o nafocení «

tři el ká ix tři

Povinné položky jsou označeny tučným písmem a fialovou barvou.

Ukázka

HTML 5

FLASH