Novorozeňata - miminka

Fotografování novorozeňat je jednou z nejspecifičtějších oblastí fotografie - existuje totiž jen několik neopakovatelných týdnů v životě malého človíčka, kdy se dají takové fotografie udělat.

Obecně platí, že čím dříve od narození se miminko fotografuje, tím lépe - zpravidla se proto newborn fotografie dělají v druhém týdnu po narození, maximálně však do 3 týdnů od narození děťátka. Odměnou za takto brzké fotografování jsou jedinečné záběry, které se nedají udělat nikdy později a které jsou nádhernou vzpomínkou na první dny Vašeho děťátka.

Při focení novorozeňat je prvořadý komfort a bezpečnost miminka, proto je celý průběh utkání přizpůsoben těmto dvěma prioritám. Je třeba se vyzbrojit dostatkem trpělivosti - fotografování zpravidla trvá 3-4 hodin, avšak během toho víc miminko uspáváme, krmíme, přebalujeme, jak opravdu fotíme.

Výsledkem je kolem 10-15 pečlivě vybraných a profesionálně upravených fotografií na DVD. Pokud miminko "spolupracuje", záběrů se podaří i více, avšak toto se nikdy nedá předpovědět dopředu.

Na focení novorozeňat mám k dispozici desítky ručně vyráběných čepiček, čelenek, a také množství podložek a dalších doplňků speciálně pro miminka.

Na focení s novorozencem je ideální rezervovat si termín předběžně ještě během těhotenství - po návratu z porodnice se následně už jen dohodneme na konkrétním datu. Pokud ale tyto řádky čtete jako mamina čerstvého novorozence, zkuste se ozvat i tak - pokud to je alespoň trochu možné, dávám přednostní termíny.

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat.

InfoCena
Foto
Ze série fotek si sami vyberete ty nejlepší fotky (cca 10-15 foto). Tisk foto dle ceníku. 3 000 Kč

» Mám zájem o nafocení «

á ú osm en há

Povinné položky jsou označeny tučným písmem a fialovou barvou.

Ukázky