Maminky v očekávání

Těhotenské fotografie se v současnosti těší velké oblibě. Očekávání vytouženého děťátka je mimořádným obdobím v životě každé rodiny, ale především v životě ženy, která devět měsíců nosí své děťátko pod srdcem. Bříško postupně roste, miminko se hýbe, nový človíček svými pohyby vysílá mámě odkazy, že bude již brzy zde.

Nechte si zachytit toto výjimečné období na fotografiích. Vyhraďte si dostatek času, přijďte i s tatínkem děťátka a vychutnejte si společně mimořádný den v ateliéru, který bude později krásnou vzpomínkou na Vaše těhotenství.
Fotografování těhulek standardně trvá cca2 hodiny, výsledkem je kolem 15 pečlivě vybraných a profesionálně upravených a vyretušovaných fotografií na originál DVD. Fotografování probíhá v mém ateliéru v Hodoníně nebo ve vhodném exteriéru, v případě zájmu budoucí mámy můžu zajist i profesionální vizážistku.

Pokud máte zájem io následné fotografování s miminkem, můžeme už dopředu připravit těhotenské fotografie v takové póze, abychom je mohli několik měsíců do detailu zopakovat, přičemž jediným rozdílem na nich bude namísto bříška miminko. Na následné fotografování s novorozencem u mě automaticky získáváte slevu :).

Za několik let si budete moci tyto fotografie prohlížet s vlastním děťátkem, které je nyní ještě v bříšku ...

Nechte se inspirovat fotogalerií a bez obav mě kontaktujte kvůli zarezervovaném Vašeho termínu na focení.

InfoCena
Foto
Ze série fotek si sami vyberete ty nejlepší fotky. Tisk foto dle ceníku. 120 Kč / foto

» Mám zájem o nafocení «

sedm cé jedna sedm wé

Povinné položky jsou označeny tučným písmem a fialovou barvou.

Ukázky